fbpx

Naszym priorytetem

Twoje bezpieczeństwo...

Kim jesteśmy?

Firma Wytwórnia Wyrobów z Drutu jest liderem w branży ogrodzeniowej w regionie od ponad 25 lat. Za cel stawiamy sobie zapewnienie klientom idealnych rozwiązań odpowiadających różnorodnym gustom, indywidualnym oczekiwaniom oraz standardom na najwyższym poziomie.

Realizujemy bardzo duże przedsięwzięcia na obiektach przemysłowych obejmujące swoim zakresem ogrodzenie terenu kompatybilne z systemem kontroli dostępu. Zakończyliśmy z sukcesem wiele inwestycji na obiektach wojskowych i lotniskach, przy których wykonawca musi zagwarantować najwyższą jakość świadczonej usługi oraz spełnić szereg rygorystycznych wymogów, gwarantujących pełne bezpieczeństwo ogrodzonego obiektu.

Kolejną istotną osią naszej działalności jest współpraca z hurtowniami oraz składami budowlanymi,sprzedającymi nasze produkty na terenie województw: Kujawsko – Pomorskiego, Zachodnio – Pomorskiego, Pomorskiego i Wielkopolskiego, co umożliwia bezpośrednie dotarcie z naszą ofertą do szerszego grona klientów. Stawiamy na rozwój i dalszą ekspansję , przez co zakres naszych produktów jak i usług jest coraz większy.

Gotowi jesteśmy podjąć się realizacji autorskich wizji i marzeń naszych klientów. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia…

Zespół WWD

Wojskowe Zakłady Lotnicze w Bydgoszczy

Brama o szerokości 60mb!

Wraz z firmą Wiśniowski wykonaliśmy bramę przesuwną o wielkości 60mb. Jest to największa lub jedna z większych bram w Polsce. Bardzo skomplikowany projekt zakończony sukcesem na Wojskowych Zakładach Lotniczych w Bydgoszczy.

Nasi partnerzy