fbpx

Nasza pasja - Twoje idealne rozwiązania...

Systemy parkingowe

Firma oferuje zautomatyzowany sprzęt do zarządzania parkingami oraz różnego rodzaju zabezpieczenia specjalne i szlabany. Działamy nie tylko na terenie Bydgoszczy, lecz na skalę całego kraju. Celem naszych usług jest dostarczenie odpowiedniego systemu parkingowego na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zawsze profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta.

Dzięki wykorzystywaniu najlepszych urządzeń na rynku, system jest dobrze zorganizowany i dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Zaleca się wdrożenie kompleksowego programu parkingowego, który jakością przewyższa standardowo używane rozwiązania niskobudżetowe. Stosowanie sprawdzonego systemu parkingowego zwiększa bezpieczeństwo i pomaga osiągnąć jak najlepsze efekty.

Nasz system parkingowy pozwala na sprawną i szybką obsługę pojazdów, komfortową obsługę klientów, podniesienie stanu bezpieczeństwa na parkingu i w jego otoczeniu oraz zapewnia szczelność całego obiektu.

Sektor szlabanów automatycznych, ze względu na wiele zastosowań, nieustannie się rozwija. W zależności od przeznaczenia szlabany automatyczne posiadają różną długość ramion i pokrywają przejścia o szerokości od 2 do 6 metrów w strefie mieszkalnej i systemach zarządzania ruchem/parkingach oraz do 8 metrów w strefie przemysłowej.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA W TRAKCIE PRZYGOTOWYWANIA.

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY, MAILOWY LUB ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY NASZEJ FIRMY CELEM UZYSKANIA SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI