Automatyka do bram

PHOBOS

Kiedy decydujemy się na wybór napędu do bramy należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz również o głównych parametrach, które mają wpływ na jego właściwe działanie. Są to przede wszystkim takie elementy jak jak długość bramy i jej skrzydeł, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy.

W ofercie znajdziesz innowacyjną automatykę do bram, dostosowaną do różnego rodzaju rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania. Automatyka do bram BFT jest wspaniałym połączeniem estetyki, funkcjonalności oraz komfortu. Wszystkie oferowane przez nas bramy można wyposażyć w automatykę firmy BFT Bydgoszcz.

Systemy automatyki do bram realizowane przez Bft idealnie sprawdzają się w przestrzeni mieszkalnej, a także przemysłowej. Wszystkie siłowniki automatyczne do bram Bft posiadają identyczne rozwiązania estetyczne i konstrukcyjne zastosowane w całej gamie, by ułatwić i maksymalnie uprościć pracę operatora.

Aby zagwarantować wyjątkowe bezpieczeństwo i niezawodność, silniki do bram Bft wyposażone są w specjalne klucze do odblokowywania ręcznego w razie awarii. Posiadają one również funkcję D-Track, która dopasowuje poziom popychania potrzebny do wykonywania ruchu podczas otwierania i zamykania bram. Ogromny nacisk kładziemy na niezawodność oraz bezpieczeństwo całego systemu.

Automatyka do bram Bft może być typu elektromechanicznego w przypadku bram uchylnych, jak również segmentowych – w zależności od miejsca instalacji oraz intensywności eksploatacji. Produkty firmy Bft charakteryzują się również szybkością oraz łatwością instalacji. Zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy oraz kontaktu telefonicznego lub mailowego.