fbpx
Showroom zlokalizowany jest w pobliżu terenu stacji Benzynowej Generon przy Szosie Gdańskiej w Osielsku pod Bydgoszczą. Zapoznanie się z naszą ekspozycją, ułatwi podjecie decyzji co do rodzaju systemu, który będzie najbardziej odpowiedni na Państwa posesji.
Przez 7 (24h) dni w tygodniu istnieje możliwość wejścia na teren ogrodu. W godzinach pracy firmy do dyspozycji są nasi specjaliści ds. handlowych którzy pomogą przy wyborze najlepszego rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb oraz przygotują kompleksową ofertę wraz z pomiarem posesji.

Ekspozycja ta jest jedną z większych na terenie kraju i daje możliwość zapoznania się bezpośrednio z nowoczesnymi ogrodzeniami najlepszych producentów w kraju i Europie.

Ekspozycja

Wszystko czego szukasz w jednym miejscu...

Specjalnie dla naszych klientów od II kwartału 2016 roku otworzyliśmy ogród ekspozycyjny, w którym znajduje się bardzo duża gama oferowanych przez nas systemów ogrodzeniowych. Ekspozycja znajduje się na terenie o powierzchni ponad 400m2 i umożliwia zapoznanie się państwu z ponad czterdziestoma rodzajami różnych ogrodzeń renomowanych marek, m.in.: Wiśniowski, Betafence, Konsport, Progress, Kamal, BFT.