Ekspozycja

Showroom - Osielsko ul. Fregaty 2

Specjalnie dla państwa od II kwartału 2016 roku otworzyliśmy ogród ekspozycyjny w którym znajduje się bardzo duża gama oferowanych przez nas systemów ogrodzeniowych. Ekspozycja znajduje się na terenie o powierzchni ponad 400m2 i umożliwia zapoznanie się państwu z ponad czterdziestoma rodzajami różnych ogrodzeń renomowanych marek tj: Wiśniowski, Betafence, Konsport, Progress, Kamal, BFT.

Showroom zlokalizowany jest w pobliżu terenu stacji Benzynowej Generon przy Szosie Gdańskiej w Osielsku pod Bydgoszczą. Na terenie stacji benzynowej znajduje się wystarczająco dużo miejsce do zaparkowania samochodu. Zapoznanie się z naszą ekspozycją ułatwi państwu podjecie decyzji co do rodzaju systemu jaki przypadł państwu najbardziej do gustu. Przy każdej ekspozycji znajduje się mała tabliczka informacyjna na temat danego systemu.

Przez 7 (24h) dni w tygodniu istnieje możliwość wejścia na teren ogrodu. W godzinach pracy firmy do dyspozycji są nasi specjaliści ds. handlowych którzy pomogą przy wyborze najlepszego dla państwa rozwiązania, przygotują kompleksową ofertę wraz z pomiarem na państwa posesji.

Ekspozycja ta jest jedną z większych na terenie kraju i daje państwu możliwość zapoznania się bezpośrednio z nowoczesnymi ogrodzeniami najlepszych producentów w kraju i europie.

Ekspozycja