fbpx

Nasza pasja - Twoje idealne rozwiązania...

Obiekty specjalnego nadzoru - drut ostrzowy

Nasza firma z siedzibą w Bydgoszczy oferuje wysokiej jakości i niezwykle skutecznie zasieki, służące do agresywnego zabezpieczenia obszarów szczególnej ochrony, utrudniające sforsowanie ogrodzenia. Materiałem naszych zasieków jest drut ostrzowy (inaczej: żyletkowy lub kolczasty), który jest ulepszoną wersją zwykłego drutu kolczastego. Jest to gwarancja trudnego do pokonania ogrodzenia.
Oferujemy najskuteczniejszy rodzaj tego typu zabezpieczeń, czyli drut ostrzowy concertina. Może on funkcjonować niezależnie jako zapora lub jako element uzupełniający ogrodzenia w celu jego dozbrojenia. Zasieki concertina powstają w wyniku połączenia ze sobą dwóch spiralnych kawałków drutu ostrzowego przy pomocy specjalnych metalowych złączek. Ilość tych złączek decyduje o gęstości zasieków, a więc o wartości zaporowej. Zasieki typu concertina tworzą strukturę cylindryczną (tzw. podwójną helisę), niezwykle trudną do sforsowania – nawet przy pomocy narzędzi.
Zasieki z drutu ostrzowego idealnie nadają się do wzmocnienia terenów szczególnej ochrony (lotniska, koszary, więzienia). Idealnie nadaje się również jako uzupełnienie wszelkiego typu ogrodzeń, w celu poprawy jakości i bezpieczeństwa.
Nasza firma z siedzibą w Bydgoszczy oferuje również siatkę posadzkową, która stosowana jest to wszelkiego rodzaju zbrojenia wylewek. Zapobiega ona powstawaniu pęknięć oraz rys. Siatka posadzkowa zwiększa wartości wytrzymałościowe oraz trwałość.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA W TRAKCIE PRZYGOTOWYWANIA.
PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY, MAILOWY LUB ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY NASZEJ FIRMY CELEM UZYSKANIA SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI

Skontaktuj się z nami!