O nas

WWD - Wytwórnia Wyrobów z Drutu

WWD - Wytwórnia wyrobów z drutu

Firma Wytwórnia Wyrobów z Drutu jest liderem w branży ogrodzeniowej w regionie od ponad 25 lat. Za cel stawiamy sobie: chcemy zapewnić klientom idealne rozwiązania odpowiadające różnorodnym gustom, indywidualnym oczekiwaniom oraz standardom na najwyższym poziomie.

Długa obecność w branży pozwoliła nam rozwinąć się i rozszerzyć zakres oferowanych produktów oraz świadczonych usług. Podstawą naszej pracy jest fachowe doradztwo w wyborze różnego rodzaju systemów ogrodzeniowych. Z każdym rokiem oferta jest bogatsza w formy, rozwiązania i technologie. W zależności od preferencji klientów mamy bardzo szeroką gamę produktów: od tradycyjnych, standardowych przez eleganckie ogrodzenia posesyjne po najnowocześniejsze systemy.

Realizujemy bardzo duże przedsięwzięcia na obiektach przemysłowych obejmujące swoim zakresem ogrodzenie terenu kompatybilne z systemem kontroli dostępu. Zakończyliśmy z sukcesem wiele inwestycji na obiektach wojskowych i lotniskach, przy których wykonawca musi zagwarantować najwyższą jakość świadczonej usługi oraz spełnić szereg rygorystycznych wymogów, gwarantujących pełne bezpieczeństwo ogrodzonego obiektu.

Kolejną istotną osią naszej działalności jest współpraca z hurtowniami oraz składami budowlanymi,sprzedającymi nasze produkty na terenie województw: Kujawsko – Pomorskiego, Zachodnio – Pomorskiego, Pomorskiego i Wielkopolskiego, co umożliwia bezpośrednie dotarcie z naszą ofertą do szerszego grona klientów.

Stawiamy na rozwój i dalszą ekspansję , przez co zakres naszych produktów jak i usług jest coraz większy. W naszym asortymencie posiadamy automatykę, bramy garażowe i przemysłowe oraz szlabany. Oferujemy systemy parkingowe i wszystkie podzespoły umożliwiające tworzenie sprawnie działających parkingów np.: w centrum miasta lub galerii handlowej.

Gotowi jesteśmy podjąć się realizacji autorskich wizji i marzeń naszych klientów. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia...
Zespół WWD