fbpx

BETON ARCHITEKTONICZNY

Absolutna NOWOŚĆ! Wyjątkowy produkt w naszej ofercie. Beton architektoniczny cieszący się dużym zainteresowaniem w wykończeniu wnętrz, elewacjach budynków można zastosować jako gotowe elementy ogrodzenia. Industrialny i nowoczesny wygląd daje wiele możliwości zaaranżowania naszego ogrodzenia.

Bloczki ogrodzeniowe z wysokiej jakości betonu architektonicznego to ekskluzywny produkt o unikalnej, niepowtarzalnej powierzchni. Bloczki modułowe to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie eleganckiego, ciekawego, nowoczesnego ogrodzenia. Bloczki ogrodzeniowe wytwarzane są w technologi Wet – Cast ( mokrego odlewania betonu w formach ) dzięki czemu uzyskujemy produkt o najwyższej jakości wizualnej oraz wytrzymałościowej, posiadające niepowtarzalną porowatą teksturę powierzchni.

Dzięki dużemu formatowi bloczki są bardzo łatwe oraz szybkie w montażu. Każdy element jest pusty w środku – na miejscu wystarczy wypełnić go odpowiednią zaprawą oraz zbrojeniem.

Dostępne wymiary bloczków:

Dostępne kolory bloczków:

Bloczki betonowe do ogrodzeń wykonywane są własnoręcznie przez firmę Slabb w polskiej fabryce. Każdy z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy.

Realizacje: