Kontakt

WWD (Wytwórnia Wyrobów z Drutu)

Ul. Leśna 17, 85-676 Bydgoszcz

Telefon:
(052) 34 00 592,
(052) 34 16 545
Fax:
(052) 34 16 546

Mail: handlowy@wwd.net.pl, biuro@wwd.net.pl

Godziny otwarcia biura:
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK: 7:30 – 16:30,
SOBOTA (Marzec – Czerwiec, Wrzesień – Listopad): 8:30 – 12:30

Ekspozycja – Osielsko, Szosa Gdańśka (Stacja Generon) ul. Fregaty 2

    

Dane Firmy :

Wytwórnia Wyrobów z Drutu Elżbieta Frankowska
Ul. Leśna 17, 85-676 Bydgoszcz
NIP: 554-016-16-20
REGON: 090533278

Pracownicy :

Dyrektor Handlowy :
Tomasz Frankowski –  t.frankowski@wwd.net.pl   (052) 34 16 545

Specjalista ds. handlu (Obsługa klienta):
Daria Kunsztowicz –  d.kunsztowicz@wwd.net.pl   (052) 34 00 592

Specjalista ds. handlu i inwestycji :
Michał Filar –  m.filar@wwd.net.pl   782-526-000
Krzysztof Kiljański –  k.kiljanski@wwd.net.pl   691-448-169

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej :
Maciej Bodzek –  m.bodzek@wwd.net.pl   697-078-001

Kierownik ds. nadzoru inwestycji :
Igor Tobolewski –  i.tobolewski@wwd.net.pl   691-448-170

Dział finanowy i kadr :
Anna Drożyńśka –  Finanse@wwd.net.pl

Logistyka / Magazyn (Dostawy) :
Eugeniusz Rogalski    601-219-621